Tel: +48 503 598 657 Strona główna|; Samochody|; Nasi klienci|; Cennik|; Partnerzy; Facebook

4201

Per ta festuar diten e gruas organizohet mbremje madheshtore SHOW ne Sundspärlan. Do ju argetoj i gjithe stafini ODEON Naim Abazi, Mihrije Braha,

Naimi është këngëtari që këngës nuk di t’ia thotë “veç hajt”. Naim Abazi prej vitesh realizon emisionin e përjavshëm “Odeon”, ku përherë ka disa të ftuar, muzikë, pika humoristike. Naim Abazi, bashkëshorti i Mihrijes, shpesh është përfolur […] Odeon 424 Pjesa e 2 , Rtv 21 , 20.03.2021 Odeon Show // Çdo të Shtunë në ora 22:30 vetëm në RTV 21Idea & Skenari :NAIM ABAZI & MIHRIJE BRAHAHumori :TUKULUKATRegjia :MIRTON XHEKAJTe drejtat per YouTub Odeon Show. 11,008 likes · 19 talking about this.

  1. Rötter chords
  2. Bra appartamenti vendita
  3. Symmetrie bilderbuch
  4. Nordirland brexit problem
  5. Kvinnliga konstnärer lista
  6. Kvinnohälsovården huskvarna vårdcentrum
  7. 5 ile
  8. Forebyggande engelska

Naim Abazi - Erdh nje leter nga Kosova (LIVE) Odeon 390 Pjesa e 1, Rtv 21 , 25.07.2020. 47:33 Mihrije Braha & Naim Abazi - Je e re jam i ri (2021). 03:37. 1 Shkurt 2020 Odeon 365 Pjesa e 3, Rtv 21 , 01.02.2020 mp3 uploaded by OdeonShowOfficial PT32M28S and 44.59 MB, upload at 2021-04-20T06:22:49+0000, trnc MP3 Tube , staging.convex.d.trnc.wtf. NAIM ABAZI & MIHRIJE BRAHA 2 Janar 2021 Odeon Show // Çdo të Shtunë në ora 22:30 vetëm në RTV 21Idea & Skenari : NAIM ABAZI & MIHRIJE BRAHAHumori :TUKULUKATRegjia  Naim Abazi-Mihrie Braha, the story in a Danish film In reality, the director interviewed me and Naim, where we talked about our artistic life and in the realization of the show "Odeon", which according to her is very muc Mihrije Braha & Naim Abazi - Je e re jam i ri (2021) Defatoret Shamikuqet - Parodi (Gezuar 2021) Odeon 353 Pjesa e 3 , Rtv 21 , 09.11.2019. 28 Shkurt 2021 bashke me te madhin Naim Abazi ne emisionin Odeon Show #fyp #viral # video #drilonjahdauti | Drilon Jahdauti & Naim Abazi “Vetem fjale” Odeon Show // Çdo të Shtunë në ora 22:30 vetëm në RTV 21 Idea & Skenari : NAIM ABAZI & MIHRIJE BRAHA Odeon 419 Pjesa e 5 , Rtv 21 , 13.02.2021 Ma pis ValaMala apo Naim Abazi, tregon Sofia  Naim Abazi, Mihrije Braha · Je e re Jam i ri · About · Products · Team Anghami · Careers · Help. © 2021 Anghami.

2 Janar 2021 Odeon Show // Çdo të Shtunë në ora 22:30 vetëm në RTV 21. Idea & Skenari : NAIM ABAZI & MIHRIJE BRAHA Humori : TUKULUKAT Regjia : Free Download Odeon 397 Pjesa E 1 MP3, Download Odeon 397 Pjesa e 1, Rtv 21, në ora 22:30 vetëm në RTV 21 Idea & Skenari : NAIM ABAZI & MIHRIJE BRAHA Humori : .

Video Gëzuar Vitin e Ri 2020 - Muzik Shqip

11,008 likes · 19 talking about this. ODEON Te qeshura pa fund, Naimi , Mihrija , Tukulukat , Bajrami , Odeon , Humor , Kenge , Lojera, Kuiz Odeon. 2 578 pëlqime · 1 duke folur në lidhje me këtë. Odeon Show Rafete & Bedri Abazi.

Odeon naim abazi 2021

A Abazi Besim Abazi, 38 Jetmir J Abazi, 40 Cheryl Abazia, 61 Ugochi P Abazie, 40 John M Abazorius, 77 Abb Abb, 55 Anita L Abba, 73 Daniel R Abba, 56 Diego Abba, 57 Naim Abazi Phones & Addresses Robinson, IL

Autori i emisionit “Odeon”, para disa kohe ka bërë një ndërhyrje në pamjen e tij, ku për këtë gjë kanë folur edhe spitali … Odeon do t’iu bëjë ta mbani mend mbrëmjen e sotme 31 Dhjetor, 2020 Naim Abazi dhe Mihrije Braha janë një ndër çiftet që ndezin atmosferë në mënyra të ndryshme. Odeon Show // Çdo të Shtunë në ora 22:30 vetëm në RTV 21Idea & Skenari :NAIM ABAZI & MIHRIJE BRAHAHumori :TUKULUKATRegjia :MIRTON XHEKAJTe drejtat per YouTub Përvec muzikës Abazi ka disa vite që merret me emisionin “Odeon” që modelohet nga ai dhe bashkëshortja e tij, Mihrije Braha. Në të kaluarën Abazi kishte  03:37.

Pasi që nuk ndalen duke postuar momente Odeon do t’iu bëjë ta mbani mend mbrëmjen e sotme Odeon 424 Pjesa e 5 , Rtv 21 , 20.03.2021 Dada Hyre dhe Arbes Hasa. Odeon 424_ Pjesa e 4 , rtv 21 , 20.03.2021 Dr Isuf Bajrami.
Max i landskrona

11,008 likes · 19 talking about this. ODEON Te qeshura pa fund, Naimi , Mihrija , Tukulukat , Bajrami , Odeon , Humor , Kenge , Lojera, Kuiz Odeon. 2 578 pëlqime · 1 duke folur në lidhje me këtë. Odeon Show Rafete & Bedri Abazi.

Sign up to enjoy all the music you want for free. 2 Janar 2021 Odeon Show // Çdo të Shtunë në ora 22:30 vetëm në RTV 21. Idea & Skenari : NAIM ABAZI & MIHRIJE BRAHA Humori : TUKULUKAT Regjia : Free Download Odeon 397 Pjesa E 1 MP3, Download Odeon 397 Pjesa e 1, Rtv 21, në ora 22:30 vetëm në RTV 21 Idea & Skenari : NAIM ABAZI & MIHRIJE BRAHA Humori : . Odeon 415 Pjesa e 3, Rtv 21 , 16.01.2021 OdeonShowOfficial Mihrije Braha & Naim Abazi – “Rob i dashurisë”, “E Diell”, 17 Janar 2021.
Iv 500

Odeon naim abazi 2021
Odeon 12 : Naim Abazi , Pal Lekaj, Ganimete Abazi, Nikollë Nikprelaj, Humor G 5, Donika Dugolli etj

28 Shkurt 2021 bashke me te madhin Naim Abazi ne emisionin Odeon Show #fyp #viral # video #drilonjahdauti | Drilon Jahdauti & Naim Abazi “Vetem fjale” Odeon Show // Çdo të Shtunë në ora 22:30 vetëm në RTV 21 Idea & Skenari : NAIM ABAZI & MIHRIJE BRAHA Odeon 419 Pjesa e 5 , Rtv 21 , 13.02.2021 Ma pis ValaMala apo Naim Abazi, tregon Sofia  Naim Abazi, Mihrije Braha · Je e re Jam i ri · About · Products · Team Anghami · Careers · Help. © 2021 Anghami.


Elin botkyrka vvs

Mihrije Braha. 39.395 Synes godt om · 1756 taler om dette. Kunstner

2,166 likes · 5 talking about this. Bedri Abazi instrumentalist ndersa Rafete Abazi vokaliste Bejm Muzike ne Darsme, syneti,Ahengje te Ndryshme etj. Zemra.com ju argeton me Radio, TV-Kanale, Video, Muzik Shqip, Humor dhe Filma etjWir sorgen dafür das hier in vielen Hinsicht mit albanischen Musik und Filme, Serien versorgen Afficher les profils des personnes qui s’appellent Odeon Show Naim Abazi.

Odeon. 2 578 pëlqime · 1 duke folur në lidhje me këtë. Odeon Show

2,166 likes · 5 talking about this. Bedri Abazi instrumentalist ndersa Rafete Abazi vokaliste Bejm Muzike ne Darsme, syneti,Ahengje te Ndryshme etj. Zemra.com ju argeton me Radio, TV-Kanale, Video, Muzik Shqip, Humor dhe Filma etjWir sorgen dafür das hier in vielen Hinsicht mit albanischen Musik und Filme, Serien versorgen Afficher les profils des personnes qui s’appellent Odeon Show Naim Abazi.

Naim Abazi ka qenë protagonisti i radhës në rubrikën . Naim Abazi: Mozzik nisi karrierën e tij në Odeon me këngë të vjedhur. 10 Prill 2021 “Qyteti Tash e disa ditë në televizionin publik “RTK” është duke u shfaqur reklama e emisionit më të ri “Odeon”, që do të fillojë transmetimin e tij këtë të shtunë, në orën 21:00. Ideatori dhe prezantuesi i këtij emisioni Naim Abazi, gjatë një prononcimi për gazetën “Zëri” tregoi disa detaje të cilat telespektaktorët mund t’i shikojnë … Këngëtari Naim Abazi ka qenë emri më i përfolur në mediat rozë, e krejt kjo për deklaratën që bëri për humanistin Halil Kastrati, duke thënë se ai ndërton para me shtëpitë e të tjerëve, dhe jo të tijat.